ApiHorse_logo

Nie wszystkie konie mają końskie zdrowie. W niektórych wypadkach zwierzęta wymagają pomocy człowieka. Aby wspomóc naszych pupili w dochodzeniu do pełnej sprawności, Decont stworzył serię dermokosmetyków wykorzystujących prozdrowotne właściwości wysokoskoncentrowanych ekstraktów propolisowych

Wytwarzane innowacyjną technologią ekstrakty propolisowe cechują się obecnością w składzie szeregu naturalnych związków chemicznych wspomagających procesy regeneracyjne w skórze zwierząt. Formulacje preparatów zostały dobrane pod kątem izolacji miejsc zmienionych chorobowo od środowiska zewnętrznego oraz maksymalnego wykorzystania ich biodostępności.

 • 477,99  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [250 ml] Maść na rany dla koni z bezwoskowym ekstraktem propolisowym. Preparat pielęgnacyjny, ochronny, wspomagający naturalne procesy regeneracyjne. DOPING FREE !

 • 238,99  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [100 ml] Maść na rany dla koni z bezwoskowym ekstraktem propolisowym. Preparat pielęgnacyjny, ochronny, wspomagający naturalne procesy regeneracyjne. DOPING FREE !

 • 955,99  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [500 ml] Żel na rany dla koni z ekstraktem propolisowym oraz kompleksami srebrowymi. Doskonały na zmienione chorobowo miejsca na skórze, miejsca po ukąszeniu owadów oraz w codziennej profilaktyce i higienie. DOPING FREE !

 • 238,99  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [100 ml] Żel na rany dla koni z ekstraktem propolisowym oraz kompleksami srebrowymi. Doskonały na zmienione chorobowo miejsca na skórze, miejsca po ukąszeniu owadów oraz w codziennej profilaktyce i higienie. DOPING FREE !

 • 172,49  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [100 ml] Spray na rany dla koni z ekstraktem propolisowym oraz kompleksami srebrowymi. Wskazany przy ranach głębokich po opatrzeniu chirurgicznym, ranach powierzchownych i otarciach oraz miejscach po ukąszeniu owadów. DOPING FREE !

payu